HOME
Máte plastové okná a fúka vám?
  • výmena tesnenia
  • nastavenie okien
  • ošetrenie kovania
  • výmena skla
tel.: 0918 111 963
yuokna@centrum.sk

Vonkajšie a vnútorné parapety

Vnútorné parapety

100% vodeodolnosť.

Kvalita materiálu zabraňuje nasiakaniu vody a tým aj nebezpečnému napučaniu a nechcenej deformácii. Tieto parapety je možné použiť právě v prostredí, v ktorom dochádza ku kondenzácii vody v dôsledku stretu rôznych tepelných rozhraní.

Teplovzdornosť a farebná stálosť.

Parapety sú odolné odolné voči účinkom slnečnéhoho žiarenia a preto nedocháza u týchto parapet k zmenám farby a deformaciam vplyvom tepla.

Kvalita farieb a povrchu.

Vzhľadom k používanej technológii povrchovej úpravy špeciálnymi fóliami RENOLIT dosahujú tieto parapety špičkovú homogénnú kvalitu povrchu v celej svojej ploche.

100% recyklovateľnosť.

Parapety sú vyrobené z plastu, který je 100% recyklovateľný čím napomáhá ochrane životnéhoho prostredia a ekologickému prístupu v realizácii obytného priestoru.

Vonkajšie parapety

Trieda: Premium

Použitie:

Vonkajšie valcované hliníkové parapety hrúbky 1mm sú ekonomicky veľmi atraktívny variant k ťahaným parapetom. Vďaka svojim vlastnostiam predstavujú ideálne riešenie pre vonkajšiu úpravu okna. Estetický vzhľad a mechanické vlastnosti plne nahradzujú extrudované hliníkové parapety, aj keď samozrejme parametre ťahaného parapetu nedosahuje. Okrem estetického vzhľadu domu slúžia k prekrytiu vonkajšej podokennej výmurovky, čo má za úlohu odvádzať stekajúcu vodu, zabrániť zatekaniu a znečisteniu fasády domu.

Údržba:

Po namontovaní parapetu je potrebné odstrániť ochrannú fóliu. Parapety sa môžu čistiť prostriedkami používanými v domácnosti. Nepoužívame chemické čistiace prostriedky.

Výhody:


Copyright © 2012 yuokna.sk